İskoçya Liginde Celtic Şampiyon İlan Edildi..!

youwin bet

Dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgını nedeni ile İskoçya Liginde uzun süre önce ertelenen lig maçları alınan yeni bir karar ile olduğu gibi tescillendi ve Celtic üst üste 9. şampiyonluğunu kutladı.

“8 HAFTA KALAN ŞAMPİYON”

İskoçya Liginde koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında futbol maçlarının oynanamayacağı yönünde bir karar alındı ve lig olduğu şekilde tescil edildi. Bu kapsamda ligin zirvesinde yer alan Celtic şampiyon olarak ilan edildi.

betonbet
Bugün de heyecan doruklarda. Bu günümüzün maçlarından biri de arasındaki müsabaka olmaktadır. saatinde karşılaşacak olan takımların müsabaka başlama saati açıklandı. Fakat sizler Türkiye dışında yaşıyorsanız, yaşadığınız ülkenin yerel saatine göre yayının tam saatini incelemelisiniz. Pekala maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Futbolsever ve spor izleyicisi olarak oynanacak olan bu müsabakayı şifreli ve şifresiz hangi kanalların yayınladığını araştırmaktasınız ama biz justin tv sitesi olarak bu yayını sizlere bedava vereceğiz. Bu Maçı canlı izlemek isteyen arkadaşlar, zorlu mücadelenin hangi kanal üzerinden şifresiz olarak izlenebileceğini aşırı merak etmektedir. Sizler, arasında oynanacak maçı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırmaktasınız. Yayını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: kaçak izle, şifresiz justin tv izle, maçını canlı izle vs. İnsanlar bu mücadeleyi takip etmek için uğraş içerisindeler. Ayrıca Ligi maçları şeklinde sorgulamalar da oldukça popülerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*